חווית נסיעה באיטלקית שוטפת

השלושה מוסך פיאט בתל-אביב – חוויית נסיעה באיטלקית שוטפת


האיטלקים ידועים בשלושה דברים טובים שהמציאו ופיתחו לדרגת אמנות, המתחילים באות פ': פסטה, פיצה, פיאט. לגבי שני התחומים הראשונים נשאיר לאחרים לספר איך שומרים, מפתחים ומתחזקים את האמנות האיטלקית הזאת, אבל בכל האמור בתחזוק ושמירה על רכבי פיאט מדגמים שונים,השלושה מוסך פיאט בתל אביב יכול ללמד שיעור אפילו את האיטלקים עצמם. השלושה מוסך פיאט בתל אביב מבית קבוצת השלושה הוא מוסך המנוהל על-פי כללי ניהול מודרניים של הבטחת שירות וטיפול מיטביים לצורך שימור מערך הלקוחות המרוצה הגדול שלו.

חברת פיאט, הפועלת ומייצרת מכוניות כבר למעלה מ-100 שנה, היא שם דבר בתחום עולם הרכב וכוללת מלבד המותג פיאט ייצור של עוד רכבים מוכרים וטובים וכן מספקת טכנולוגיות ורובוטים ליצרני רכב אחרים. הסיבה שאנחנו מספרים לכם את זה היא כדי להדגיש שהעיצוב וההנדסה של מכוניות פיאט הם מלאכת מחשבת מתקדמת שהתחזוק שלה דורש ידע מקצועי מקיף ואיכותי במיוחד. רק מוסך מורשה כמו השלושה מוסך פיאט בתל אביב, שהצוות המקצועי שלו זוכה לתדרוכים והשתלמויות טכנולוגיות מתקדמות, ושעובד בצמוד עם יצרנית ויבואנית פיאט, יכול להבטיח לרכב הפיאט שלכם את הטיפול לו הוא ראוי. בחירה בטיפולים לרכב אצל השלושה מוסך פיאט תל אביב, משמעה הגעה למומחים שיוכלו להתמודד הן עם טיפולים שגרתיים והן עם פרוצדורות הנדרשות בשל תקלות נדירות או פגעי תאונות (שלא נדע).

אולי כבר הפנמתם את זה מזמן, אבל האמת בהקשר של טיפולים ברכב חייבת להיאמר שוב ושוב: ניסיון לחסוך ולטפל ברכבים במוסכים לא מורשים, סופו במרבית הפעמים להתברר כפעולה לא חכמה וגם לא חסכונית. השלושה מוסך פיאט בתל אביב הוא מוסך מורשה. כזה שימכור לכם אך ורק חלפים מקוריים שנועדו לדגמי רכבי הפיאט השונים באופן ייעודי. הוא מסוגל ורוצה לתת לכם מענה לכל בעיה וצורך המתעוררים בקשר למכונית ולמערכות השונות המרכיבות אותה: מכאניקה, חשמל, פחחות, צבע, מיזוג אוויר וחלקי חילוף לכל אלה.

השלושה מוסך פיאט תל אביב מחויב למתן שירות מקצועי, יעיל, אדיב וצמוד כחלק בלתי נפרד מההתקשרות שלו עם חברת פיאט, מאמין באיכותם ויתרונותיהם של הרכבים מתוצרתה ויעשה כל מאמץ כדי שתמשיכו לבחור בפיאט גם בקניית הרכב הבאה שלכם. ובזו שלאחריה.