השלושה פיאט תל אביב

מוסך פיאט תל אביב – טיפול בשקיפות מלאה


אם גם הידע שלכם במכוניות מסתכם בקצת יותר מאשר להבדיל בין מצבר לאלטרנטור, גם אתם וודאי שמעתם על כוחה העולה של מכונית הפיאט המפורסמת. הדגמים האמינים, החסכוניים והמעוצבים לתפארת, הצליחו לכבוש את ליבם של ישראלים רבים. אך לקנות רכב תוצרת פיאט זה ממש לא מספיק. השקעתם? קניתם? תענוג! עכשיו תטפלו בה כמו שצריך ואין מקום יותר טוב לרכב שלכם מאשר מוסך מורשה פיאט תל אביב.

לפני קנייה, אחרי תקופה של זמן מה או כשהגעתם למכסת הקילומטראז' הדורשת טיפול. יש רק כתובת אחת לכל בעיה או תקלה. החל מחשמל, דרך פחחות ועד מכונאות כללית. מוסך פיאט תל אביב הוא הבית שלכם לכל טיפול ובדיקה.

מוסך מורשה פיאט תל אביב – כללי הברזל שלנו


על חמישה כללי ברזל עומד ההבדל בין טיפול ראוי בפיאט שלכם, לבין כזה שיחזיק לכם בדיוק עד חול המועד הבא. בראש ובראשונה – חלפים. מוסך פיאט תל אביב מחזיק בחלפים מקוריים בלבד, באיכות גבוהה, ולא כאלו ש"שופצו" בעזרת פטיש ומסמר, שכן רק זוהי הדרך להבטיח את איכות התיקון לאורך זמן.

שנית, מחירים הוגנים. כולנו נכנסים למוסך בחשש שמא הטלפון הבא יהיה למנהל הבנק בבקשה להלוואה. מוסך מורשה פיאט תל אביב מתחייב להעניק לכם מחירים נוחים והוגנים, בזכות רכישת החלפים הסיטונאית המספקת לנו מחירים נוחים, אשר עוברים ישירות אל הלקוח.

שלישית, עובדים מקצועיים ומנוסים. מוסך פיאט תל אביב מקבל לשירותיו "עובדים עם קבלות" בלבד, ובודק אותם לאורך כל הדרך. הכשרות וקורסי העשרה נעשים לעובדים מדי פעם, על מנת להבטיח את כשירותם המקצועית הגבוהה וזאת בנוסף לאדיבות ותודעת השירות הגבוהה של כל עובד ועובד במוסך.

תוסיפו לכך שקיפות מלאה בטיפול מלווה בהסברים אישיים לכל לקוח, ותבינו מדוע מוסך מורשה פיאט תל אביב הוא מוקד עלייה לרגל לכל בעלי הפיאט באזור.
פנקו את הפיאט שלכם. קחו אותם למוסך פיאט תל אביב.