מוסך פיאט

מוסך פיאט

זה כל מה שצריך
גם הזוגיות הכי טובה דורשת תחזוק מדי פעם. גם הבית היקר ביותר זקוק להחלפת צנרת או שיפוץ קל פעם בכמה שנים. על אחת כמה וכמה כשמדובר בתחום המכוניות.
כשאתם רוכשים פיאט, מכל דגם שקיים, אתה סמוכים ובטוחים שרכשתם רכב שישרת אתכם נאמנה, עם ביצועים מרשימים ומינימום תקלות. אבל השלווה והשקט הנפשי מגיעים יד ביד עם מוסך פיאט – שומר הרכב הפרטי שלכם.

מוסך מורשה פיאט, עם סניפים בכל רחבי הארץ, חרט על דגלו מיום הקמתו את המצוינות כדרך חיים. אצלנו אין "אולי", אין "בערך", כאן הכל ברור. אין מקום לסודות ותירוצים.
מוסך פיאט מעסיק את טובי המכונאים בכל תחומי הרכב. החל מחשמל, דרך דיאגנוסטיקה, פחחות ומכונאות כללית, כאן תמצאו את הקרם דה לה קרם של התחום.

מוסך מורשה פיאט

שם דגש מיוחד על איכות השירות הניתנת לכל לקוח, בנוסף למקצועיות השירות, ולא במקומה. עובדינו נדרשים בכל עת להציג שקיפות מלאה על עבודתם, והכל, תוך השראת אווירה נינוחה ונעימה.

כמובן, שבסניפי המוסך אתם תמיד יכולים להיות רגועים לא רק לגבי איכות העובדים, כי אם גם לגבי איכות החומרים. כל החלפים, החלקים, הרכיבים – הכל חדש, מהניילונים. לא משופץ ולא משודרג. את הסיפורים האלו אנחנו מעדיפים לשמור למוסכים אחרים.

מרכז השירות פיאט השלושה תל אביב ממוקם במרכז תל אביב מרחק נגיעה מאיילון ברחוב גולומב 46 המקביל למחלף קיבוץ גלויות ומבטיח לך שירות אמין מקצועי לרכב הפיאט שלך.

לגבי מוסך מורשה פיאט, תרשו לנו לשבור עבורכם סטריאוטיפ שגוי לפיו ביקור במוסך הוא עניין של אלפי שקלים ולא משנה מה סוג ומהות הטיפול. אז נכון שמוסך מורשה תמיד יהיה יקר יותר מהמוסך השכונתי באזור התעשייה ליד ביתכם, אך הטיפול יהיה איכותי יותר, החלפים יחזיקו מעמד זמן רב יותר וביצועי הרכב יהיו טובים בהרבה. מעבר לכך, ההבדלים בעלות אינם משמעותיים כפי שהיו בעבר.

רכב הוא כמו בן או בת זוג. דורש טיפול, הרבה אהבה, ואז, הוא מחזיר פי כמה. מוסך פיאט – זה בדיוק מה שהוא צריך.